Síň slávy

Jsme moc rádi za každého, kdo se rozhodl si zahrát naši terénní hru. A Ti z vás, kteří zjistili tajný kód a zadali ho v záložce odměna, jsou zde zvěčněni. Díky tomu se nám tu tvoří společenství aktivních lidí, kteří mají rádi přírodu, výhledy do krajiny a v neposlední řadě pohyb, neboť navštívit všechna místa vyžadovalo minimálně několik hodin chůze. A co si kdo z terénní hry, krom odměny, odnesl? To si zde můžete přečíst, stejně tak jako si to s vděčností a radosti čteme my, studenečtí skauti.

hru úspěšně dokončili:datum dokončení:vzkaz nebo zpráva pro ostatní:
Denča a Kuba29/08/2021Moc pěkná místa, kde jsou lavičky umístěny a hezké doprovodné texty. Hlavně jsme ocenili pasáže, kde autor popisuje své vlastní zkušenosti. Super věcí jsou také QR kódy, ikdyz nám se více líbila papírová podoba ukrytá pod špuntem z boku laviček. Děkujeme
Copík a Marťas09/10/2021Velmi pěkná hra, milá společnost, jen tu máte poněkud větrno, příště beru spacák.
Alča a Kláruš11/05/2022Bylo to super👍🏻
Tkanička s Mimoněm28/6/2023Bylo to super. Moc děkujeme za připravení.