Terénní hra

Pro zpestření jsme pro Vás připravili terénní hru. Pro mladší, kterým se s rodiči tak úplně nechce, může být motivačním prvkem. Budeme rádi, když pro starší poutníky bude vedle povídání i ozvláštněním a příležitostí pro pomyslné odškrtnutí všech navštívených míst. Zápal a účast všech nenecháme bez odměny. Ta je již teď přichystána a čeká na Vás až ji naleznete. Pojďme si ale vysvětlit, jak celá hra funguje a jaké jsou její pravidla.

Celkem se v okolí Studence nachází deset míst se skautskými lavičkami. Každá lavička je opatřena QR kódem, vedle kterého se nachází číslice. Ta odkazuje nejen na bod skautského zákona, ale zároveň stanovuje pořadové číslo místa. Na špuntu schránky se dále nachází jeden znak – písmeno nebo číslice – který je unikátní pro danou lavičku. Znak je vytištěný na špuntu, cca 2 cm velký.

Tento znak je nutné si společně s pořadovým číslem lavičky zapamatovat nebo zapsat. Na každé lavičce byste měli nalézt přesně jeden znak. V součtu, po pátrání na všech deseti lavičkách, byste měli mít deset znaků, které stačí už jen ve správném pořadí seřadit za sebe. Názorně systém popisuje obrázek níže. Kód na něm slouží pouze jako příklad, nemusíte se ho snažit zadávat v záložce odměna.

Pokud takto sestavený kód zadáte na tomto webu v záložce ODMĚNA, otevřou se Vám dveře k odměně a úspěšnému dohrání. PROSÍME TY, KTERÝM SE PODAŘÍ KÓD SPRÁVNĚ SESTAVIT, ABY HO DRUHÝM NEPROZRAZOVALI. Ochudili by je nejen o dobrodružství, které může být s hledáním spojené, ale i o nádherné výhledy a přírodu.